Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad spordiriided.eu portaalist ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Medialand OÜ (edaspidi Veebipood spordiriided.eu ) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad spordiriided.eu veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood spordiriided.eu jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.spordiriided.eu .

Hinnainfo

1) Kaup saadetakse tellijani vastavalt kehtivale hinnakirjale

2) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

3) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja Veebipood spordiriided.eu vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

4) Veebipood spordiriided.eu jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.spordiriided.eu.

Makseviisid ja valuuta

1) Kõik hinnad portaalis spordiriided.eu on välja toodud eurodes
2) Tasumine toimub läbi pangalinkide

Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

2) Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine Maksma“

3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kiire ja tõrgeteta kohale toimetamine ning hilisem võimalik vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kliendikonto registreerimisel saadetakse andmetes märgitud meiliaadressile selle kohta info.

3) Märkige, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ning esitage tellimus, vajutades sellenimelisele nupule.

4) Teile kuvatakse tasumiseks arve. Arvet saate näha igal ajal, logides sisse enda kliendikontole. Arve saadetakse ka Kliendi andmetes märgitud meiliaadressile.

5) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−N 10.00−16.00). Kui tellimus esitatakse neljapäeval pärast kella 00.01, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood spordiriided.eu andma Ostjale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipood spordiriided.eu poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub Veebipood spordiriided.eu-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Veebipoe spordiriided.eu pangakontole.

Tarne

1) Pärast müügilepingu jõustumist garanteerib veebipood spordiriided.eu tellimuse tarnetingimustes ettenähtud aja jooksul ning annab selle kohale toimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

2) E-poe veebilehel näidatud kohale toimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe spordiriided.eu pangakontole.

3) Viivitusteta kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohale toimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood spordiriided.eu ei vastuta kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood spordiriided.eu ei saanud mõjutada ega ette näha.

5) Kaup saadetakse Ostja poolt märgitud sihtkohta, ostja poolt märgitud viisil. Keskmine tarneaeg peale tellimuse sooritamist on 3-10 tööpäeva.

Tagastamisõigus

Veebipood spordiriided.eu ei ole müüdava kauba omanik, vaid pakub spordiriiete tellimise teenust Euroopa hulgiladudest. Vastavalt veebipood spordiriided.eu müügitingimustele ja VÕS § 53 lg 4 loobub Ostja ostu sooritades lepingu taganemisõigusest ning veebipood spordiriided.eu poolsed lepingust tulenevad kohustused loetakse täielikult täidetuks kauba jõudmisel Ostjani. Tagastada ja vahetada saab ainult tooteid, mis on leitavad Veebipood spordiriided.eu kategooriast “Leiunurk”. Kõik toodete tagastamise ja vahetamisega seotud kulud kannab Ostja.

Vääramatu jõud

1) Veebipood spordiriided.eu ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood spordiriided.eu ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine
1) Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress), kolmandatele osapooltele isikuandmeid ei väljastata.

3) Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohale toimetamiseks.

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Ostja on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.spordiriided.eu ja/või nõustunud antud Müügitingimustega ostu sooritades. Ostjal on õigus otsepostitustest igal hetkel võimalik loobuda kasutades selleks postituses olevat otselinki või andes meile teada e-posti aadressil info@spordiriided.eu

5) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Pretensioonide esitamise kord

1) Veebipood spordiriided.eu poolt müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

2) Ostja peab puuduse ilmnemisel Veebipood spordiriided.eu-le pretensiooni esitama hiljemalt kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest, lisades digitaalselt või paberkandjal arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

5) Veebipood spordiriided.eu ei vastuta

– Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote kasutusjuhendi eiramisest, toote mittenõuetekohase või mitte eesmärgipärase kasutamise ja hoiustamise tulemusena,

– toote normaalse kulumise eest.

6) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@spordiriided.eu pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Ostja õigus pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole

1) Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@spordiriided.eu või helistada telefonil: +372 58041817

2) Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

3) Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.